Zasięg działania

Skup i wycena monet i banknotów Ryn

Ile warte są monety lub banknoty z Twojej kolekcji? Możesz to sprawdzić u nas! Za darmo wycenimy monety i banknoty, nawet na odległość – na podstawie przesłanych do nas zdjęć. Zapraszamy do współpracy mieszkańców Rynu i okolic.

Skup i wycena monet Ryn

Wiele osób ma w domu cenne monety, które można bardzo korzystanie sprzedać. Jednak nie znając ich wartości, trudno ocenić, czy faktycznie można na nich zarobić. Dlatego warto zwrócić się z nimi do specjalistów. Wycena monet odbywa się na postawie wielu kryteriów: autentyczności, unikatowości, kruszcu, stanu zachowania, wartości kolekcjonerskiej. Jeśli chcesz wiedzieć, czy monety z Twojej kolekcji są cennymi skarbami, czy może po prostu ładnymi, ale bezwartościowymi pamiątkami, skontaktuj się z nami. Możemy wycenić Twoje monety na odległość. To szczególnie wygodne w przypadku osób, które mieszkają daleko od Olsztyna, np. w Rynie. Wyślij nam zdjęcia swoich monet (z dwóch stron, w dobrej rozdzielczości), a my odpowiemy w ciągu 24 godzin. Jeśli będzie nas interesował skup Twoich egzemplarzy, od razu zaproponujemy Ci cenę.

Jak działamy w Rynie?

k_1

Wyślij zdjęcia monet lub banknotów korzystając z formularza

k_2

W przeciągu 24h otrzymasz od nas wycenę

k_3

Spakuj monety i wyślij je do nas kurierem lub paczkomatem. Otrzymasz od nas etykietę przewozową i nie będziesz musiał płacić za przesyłkę

k_4

W przeciągu 24h od otrzymania przesyłki zweryfikujemy wysłane numizmaty i niezwłocznie wypłacimy pieniądze

k_5

Pieniądze otrzymasz od nas zaraz po zweryfikowaniu przesyłki. Zazwyczaj jeszcze tego samego dnia, gdy otrzymamy monety i banknoty (przelew natychmiastowy lub blik)

Skup i wycena banknotów Ryn

Banknoty kolekcjonerskie zachowane w dobrym stanie mogą się okazać niezwykle cenne. Ich wartość może ocenić tylko specjalista – osoba, która zweryfikuje ich autentyczność i oceni, jak wiele są warte z kolekcjonerskiego punktu widzenia. Jeśli chcesz przekonać się, ile potencjalnie mógłbyś zarobić na swoich banknotach, skontaktuj się z nami. Mieszkając w Rynie, możesz skorzystać z wyceny banknotów na odległość, podobnie jak to jest w przypadku monet. Wystarczą nam zdjęcia, aby wstępnie oszacować wartość banknotów.

Jeśli masz ciekawe egzemplarze banknotów kolekcjonerskich lub monet, możesz poddać je darmowej wycenie w Olsztynie. Przyjedź do nas lub wyślij zdjęcia. Możemy również zaoferować skup banknotów i monet w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu!

Wycena i skup banknotów na odległość - 5 kroków

Nie musisz przyjeżdżać osobiście do naszej siedziby, zwłaszcza jeśli nie masz pewności, czy faktycznie Twoje banknoty i monety są coś warte. Wyślij nam zdjęcia e-mailem, przez naszą stronę (formularz kontaktowy) lub przez WhatsApp. Co będzie potem? Czy odkupimy od Ciebie monety lub banknoty? Wszystko oczywiście zależy od tego, co znajduje się w Twojej kolekcji. Zwykle działamy w następujący sposób:

  1. Klient wysyła nam zdjęcia monet i/lub banknotów.
  2. Odpowiadamy w ciągu 24 godzin. Wstępnie określamy wartość poszczególnych egzemplarzy i proponujemy cenę skupu.
  3. Klient wysyła do nas monety/banknoty do weryfikacji (na nasz koszt, za pośrednictwem kuriera).
  4. Na miejscu sprawdzamy autentyczność monet/banknotów.
  5. Wysyłamy pieniądze jeszcze tego samego dnia – szybki przelew na konto lub BLIK.

Jak widać, cała procedura może się odbyć całkowicie zdalnie, dlatego nie musisz do nas przyjeżdżać specjalnie z Rynu. Jeśli jednak zdecydujesz się odwiedzić naszą siedzibę osobiście, prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty telefonicznie: 501 876 759

Jeśli chodzi o wycenę, jest ona niezobowiązująca i całkowicie darmowa. Możemy zaproponować cenę skupu – i gwarantujemy, że będzie wyższa niż w jakimkolwiek lombardzie. Decyzja o sprzedaży należy jednak do Ciebie.

Wielu naszych zadowolonych klientów z całej Polski zwraca uwagę na: precyzyjnie i fachowo wykonaną wycenę, uczciwość, sprawny i życzliwy kontakt. Sprawdź opinie o naszych usługach i przekonaj się sam, że warto podjąć z nami współpracę. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Rynu i okolic.