Zasięg działania

Skup i wycena monet i banknotów Braniewo

Stare monety i banknoty, które masz w domu, mogą być warte więcej niż Ci się wydaje. W lombardzie lub skupie złomu dostaniesz za nie bardzo niewiele. Jeśli jednak zgłosisz się do nas, możesz otrzymać atrakcyjną ofertę skupu. Oceniamy wartość monet i banknotów z punktu widzenia kolekcjonerów. Jesteśmy w stanie określić, czy dany egzemplarz jest pożądany na rynku numizmatycznym i ile jest wart w aktualnym stanie. Weryfikujemy autentyczność monet oraz kruszec, z którego są wykonane. To pozwala nam na precyzyjną wycenę. Chcesz skorzystać z naszych usług w Braniewie? Masz taką możliwość – zapraszamy do współpracy! Wycena monet i banknotów jest darmowa i niezobowiązująca.

Skup i wycena monet Braniewo

Jak wyceniamy monety? Przede wszystkim sprawdzamy z jakiego kruszcu są wykonane i oceniamy ich stan zachowania (ryski, przetarcia, przebarwienia). Jeśli są to monety cenne dla kolekcjonerów – rzadkie lub bardzo stare – to określamy ich wartość kolekcjonerską oraz oferujemy cenę skupu. Skupujemy także monety bulionowe. Ich wartość określa aktualna cena kruszcu, z którego są wykonane (złoto, srebro).

Cały proces wyceny i skupu może się odbyć w naszej siedzibie lub na odległość. Jeśli odwiedzisz nas osobiście, od razu przyjrzymy się monetom i określimy ich wartość. Jeśli natomiast mieszkasz w Braniewie lub w innej odległej miejscowości, możesz nam po prostu wysłać zdjęcia swoich monet, a my wstępnie wycenimy je w ciągu maksymalnie 24 godzin. Zdjęcia powinny być jak najwyraźniejsze i ukazywać wszystkie detale monet.

Jak działamy w Braniewie?

k_1

Wyślij zdjęcia monet lub banknotów korzystając z formularza

k_2

W przeciągu 24h otrzymasz od nas wycenę

k_3

Spakuj monety i wyślij je do nas kurierem lub paczkomatem. Otrzymasz od nas etykietę przewozową i nie będziesz musiał płacić za przesyłkę

k_4

W przeciągu 24h od otrzymania przesyłki zweryfikujemy wysłane numizmaty i niezwłocznie wypłacimy pieniądze

k_5

Pieniądze otrzymasz od nas zaraz po zweryfikowaniu przesyłki. Zazwyczaj jeszcze tego samego dnia, gdy otrzymamy monety i banknoty (przelew natychmiastowy lub blik)

Wycena monet i banknotów pozwoli Ci oszacować wartość Twojej kolekcji. Oferujemy skup rzadkich banknotów i monet w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy!

Skup i wycena banknotów Braniewo

Zajmujemy się także wyceną i skupem banknotów. Taką usługę również oferujemy stacjonarnie i na odległość. Skupujemy głównie banknoty kolekcjonerskie, banknoty historyczne oraz rzadkie banknoty zagraniczne. Do właściwej wyceny przez internet potrzebujemy wyraźnych zdjęć banknotów – z dwóch stron, w całości i z odpowiednim oświetleniem, które odda ich autentyczną kolorystykę.

Czasem zupełnie niepozorny banknot może być wart bardzo wiele, np. dzięki błędom drukarskim, nietypowym numerom seryjnym lub innym detalom, których nie zauważy ktoś, kto nie pasjonuje się numizmatyką. Dzięki nam możesz przekonać się, ile Twoje banknoty są warte naprawdę. Zapraszamy do kontaktu osoby z Braniewa i okolic. Jeśli nie możesz odwiedzić nas osobiście, wyślij zdjęcia!

Jak się z nami skontaktować?

Możesz zadzwonić, napisać lub po prostu przesłać nam zdjęcia banknotów i/lub monet do wyceny. Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Możesz odwiedzić naszą siedzibę osobiście (ul. Wyszyńskiego 5B, Olsztyn), najlepiej umawiając wcześniej godzinę spotkania.

Czekamy na kontakt!

numer telefonu/WhatsApp: 501 876 759

e-mail: kontakt@wiedza-o-monetach.pl

Szukasz najszybszej opcji kontaktu? Skorzystaj z formularza wyceny na naszej stronie (wystarczy załadować pliki i podać dane do kontaktu). Zapraszamy!