Zasięg działania

Skup i wycena monet i banknotów Mława

Znalazłeś stare monety w piwnicy lub odziedziczyłeś po kimś z rodziny? Przekazano Ci kolekcję monet w prezencie? Przywiozłeś z zagranicy ciekawy banknot lub monetę w ramach pamiątki? A może zbierałeś ciekawe monety przez wiele lat i chcesz wiedzieć, czy są obecnie coś warte? Niezależnie od tego, jakie jest źródło pochodzenia Twoich numizmatycznych skarbów, możemy Ci pomóc w określeniu ich wartości. Wyceniamy monety i banknoty oraz skupujemy ciekawe egzemplarze w korzystnych cenach. Działamy w całym regionie, dlatego zapraszamy do współpracy między innymi osoby z Mławy i okolic.

Darmowa wycena monet i banknotów – szybko, uczciwie, na odległość. Zapraszamy do kontaktu!

Skup i wycena monet Mława

Jakie monety skupujemy? Z pewnością zainteresują nas:

  • złote monety historyczne i bulionowe,
  • monety srebrne,
  • monety zagraniczne (np. Rosja, USA, Niemcy, Francja),
  • polskie monety kolekcjonerskie NBP.

Monety o wartości kolekcjonerskiej – rzadkie, zachowane w bardzo dobrym stanie, próbne itp. – wyceniamy indywidualnie i skupujemy w atrakcyjnych cenach. Monety bez wartości kolekcjonerskiej możemy kupić za cenę kruszcu lub na wagę. Niezależnie od tego, co masz w swojej kolekcji, warto skontaktować się z nami i sprawdzić, ile jest to warte.

Oczywiście wycena monet, którą wykonujemy na miejscu lub na odległość, nie jest zobowiązująca. Jeśli nie zdecydujesz się sprzedać monet, będziesz przynajmniej wiedział, ile są potencjalnie warte. Nie musisz odwiedzać nas osobiście, żeby się tego dowiedzieć. Mieszkając w Mławie lub w innej oddalonej od naszej siedziby miejscowości, możesz po prostu przesłać zdjęcia swoich monet do wyceny.

Skup i wycena banknotów Mława

Banknoty o dużej wartości kolekcjonerskiej należą do rzadkości. Przede wszystkim dlatego, że są znacznie mniej trwałe niż monety i dużo trudniej jest trafić na dobrze zachowany i naprawdę cenny egzemplarz. Jeśli masz jakieś banknoty – historyczne, zagraniczne, kolekcjonerskie itd. – to warto sprawdzić ich wartość. Być może tylko bez sensu zajmują miejsce w albumie, a być może stanowią prawdziwy majątek i możesz na nich wiele zarobić.

Banknoty wyceniamy i skupujemy na tej samej zasadzie co monety. Na odległość możesz nam wysłać zdjęcia – mailem, przez naszą stronę lub na WhatsApp. Możesz też przynieść banknoty osobiście i wycenimy je na miejscu. Bez zobowiązań i bez wprowadzania w błąd. Rzetelność naszej usługi potwierdzają klienci, którzy dotąd zdecydowali się na współpracę z nami.

Jak wysłać monety lub banknoty do wyceny?

Jeśli mieszkasz w Mławie, nie musisz do nas osobiście przyjeżdżać. Do wyceny wystarczą nam same zdjęcia, pod warunkiem że będą wyraźne i w wysokiej rozdzielczości. Zdjęcia monet i banknotów trzeba zrobić z dwóch stron i w dobrym oświetleniu – ale tak, żeby prezentowały autentyczną barwę i nie odbijały światła.

Zdjęcia można wysłać:

W ciągu 24 godzin dostaniesz odpowiedź, a jeśli będziemy chcieli odkupić monety lub banknoty, zaproponujemy cenę oraz poinstruujemy co robić dalej. Cała transakcja może się odbyć całkowicie na odległość: wysyłka monet do weryfikacji -> potwierdzenie wartości – > przelew bankowy -> zadowolenie dla obu stron. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły – zapraszamy!

Jak działamy w Mławie?

k_1

Wyślij zdjęcia monet lub banknotów korzystając z formularza

k_2

W przeciągu 24h otrzymasz od nas wycenę

k_3

Spakuj monety i wyślij je do nas kurierem lub paczkomatem. Otrzymasz od nas etykietę przewozową i nie będziesz musiał płacić za przesyłkę

k_4

W przeciągu 24h od otrzymania przesyłki zweryfikujemy wysłane numizmaty i niezwłocznie wypłacimy pieniądze

k_5

Pieniądze otrzymasz od nas zaraz po zweryfikowaniu przesyłki. Zazwyczaj jeszcze tego samego dnia, gdy otrzymamy monety i banknoty (przelew natychmiastowy lub blik)