Co skupujemy?

Skupujemy monety i banknoty z całego świata. Nie martw się jeżeli wydaje Ci się, że nie znalazłeś kategorii pasującej akurat do Twojego waloru . Skorzystaj z formularza wyceny, żeby dowiedzieć się czy skupimy również Twoje banknoty lub monety.

Wycena kolekcjonerska, a nie lombardowa!

Czy wiesz, że…
sprzedając srebrną monetę 1 dolar USA w lombardzie otrzymasz za nią 45 zł, a sprzedając ją nam po cenie kolekcjonerskiej otrzymasz nawet 3 RAZY WIĘCEJ.

Zastanawiasz się, gdzie możesz sprzedać stare banknoty w Olsztynie? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – u nas! Skupujemy banknoty z całego świata, po cenie kolekcjonerskiej, na atrakcyjnych warunkach. Jeśli więc posiadasz w swojej kolekcji banknoty obiegowe i kolekcjonerskie i chcesz poznać ich wartość lub je sprzedać – bardzo dobrze trafiłeś! Wyceniamy banknoty za darmo, nie obligując klienta do ich sprzedaży!

Skup banknotów w Olsztynie to nasza działalność, do której przykładamy mnóstwo uwagi oraz gwarantujemy profesjonalną wycenę rozmaitych banknotów. Obecnie, największą popularnością cieszą się banknoty II RP, PRL praz inne kolekcjonerskie banknoty polskie. Być może przez sentyment? Nie znaczy to jednak, że inne banknoty mają wartość mniejszą – zagraniczne oraz testowe banknoty także miewają wartość ogromną. Na jakie banknoty warto zwrócić szczególną uwagę? Poniżej prezentujemy kilka kategorii:

  • banknoty II RP;
  • banknoty PRL;
  • banknoty kolekcjonerskie polskie;
  • banknoty niemieckich władz okupacyjnych;
  • polskie banknoty testowe;
  • zagraniczne banknoty testowe;
  • banknoty zagraniczne.

Oczywiście, to wciąż nie wszystkie banknoty, które skupujemy w Olszynie – prowadzimy skup banknotów w rozmaitych wersjach walutowych. Przykładowo, skupując banknoty z PRL bierzemy pod uwagę wszystkie nominały – od 10 zł do 5 000 000 zł (oficjalna replika banknotu z Józefem Piłsudskim). Jeśli chcesz się przekonać, czy skupujemy Twój walor – skorzystaj z formularza wyceny dostępnego na naszej stronie! Wszystkie propozycje sprzedaży analizujemy dokładnie oraz w przypadku zainteresowania składamy atrakcyjne propozycje – ceny aukcyjne, rynkowe, właściwe dla danej kolekcji banknotów.

Profesjonalna wycena banknotów w Olsztynie to także sposób na poznanie prawdziwej wartości kolekcjonerskiej posiadanych banknotów – wszak często do laików trafia kolekcja po bliskiej osobie, którzy nie zdają sobie sprawy jak wiele mogą na niej zyskać. Każdy z otrzymanych banknotów dokładnie sprawdzamy pod kątem ich kolekcjonerskiego potencjału, zawsze oferując uczciwą cenę, adekwatną do wartości banknotu lub banknotów. Wyceniając banknoty w Olsztynie bierzemy pod uwagę także ich stan techniczny. Krótko mówiąc, dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient wychodził od nas zadowolony!

Na zadowolenie klienta i wygodę wpływa także sposób, w jaki realizujemy nasze usługi. Wyceny dokonujemy w ciągu 24 godzin, przez 7 dni w tygodniu! Na dodatek, na terenie Olsztyna i okolic oferujemy bezpłatny dojazd do klienta, a także posiadamy biuro na ulicy Wyszyńskiego w Olsztynie. Wystarczy się z nami skontaktować – przez formularz, telefon lub e-mail! Wysyłając zdjęcia pamiętajcie tylko o tym, aby było one odpowiednio oświetlone i sprawdźcie dokładnie, czy widać na nich numer seryjny banknotu. Zapraszamy do współpracy!

 

Jakie banknoty skupujemy: