Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że monety i banknoty mają swoją wartość, jednak jaką – to bywa już nie lada zagwozdką. W takim wypadku pomocna jest profesjonalna wycena, a w tej kwestii możemy Państwu pomóc!

Oferujemy rzetelną i sprawną wycenę monet i banknotów z całego świata, w czasie nie przekraczającym 24h. Nasze usługi nie zobowiązują do podjęcia transakcji i są całkowicie bezpłatne – krótko mówiąc, kontaktując z nami można tylko zyskać! Gwarantujemy realne ceny transakcyjne, oparte o obecne wartości aukcyjne i rynkowe.

1_i

Wycena w 24h/7 dni w tygodniu

2_i

Wycena jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca

4i

Szybka wycena on-line

3_i (1)

Na terenie Olsztyna i okolic darmowy dojazd

Kontakt z nami jest możliwy przez telefon 501 876 759 i e-mail kontakt@wiedza-o-monetach.pl przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 9:00 do 20:00. Po wysłaniu formularza dokonamy wstępnej wyceny monet i banknotów w większości przypadków.

Na terenie Olsztyna i okolic oferujemy bezpłatny dojazd do klienta po wypełnieniu formularza, a także zapraszamy do naszego biura na ulicy Wyszyńskiego w Olsztynie. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane skupem monet i banknotów oraz poszukujące odpowiedzi na pytanie, ile może być warty dzierżony przez nich zbiór. Posiadamy bogate doświadczenie, fachową wiedzę oraz mnóstwo zadowolonych klientów na swoim koncie.

Możesz wysłać zdjęcia również przez WhatsApp'a

Formularz wyceny


  Uwaga! Zanim wyślesz do wyceny banknoty i monety obiegowe koniecznie przeczytaj -> klik!

  Załącz zdjęcia swoich banknotów lub monet.

  • postaraj się załączyć obie strony monet

  • jeżeli wysyłasz większą ilość monet umieść je na jednym zdjęciu; nie ma potrzeby wysyłać każdą z monet osobno; jeżeli będzie taka potrzeba poprosimy Cię o dodatkowe zdjęcia

  • zadbaj o dobre oświetlenie; unikaj ostrego światła

  • sprawdź czy widać numer seryjny banknotu

  • jeżeli dodajesz wiele zdjęć ich upload może potrwa parę minut - prosimy o cierpliwość