Zasięg działania

Skup i wycena monet i banknotów Nowe Miasto Lubawskie

Stare monety i banknoty mogą być bardzo dużo warte. Podobnie jest z monetami i banknotami kolekcjonerskimi i okolicznościowymi, które zostały wyemitowane np. dla uczczenia ważnego wydarzenia historycznego. Wiele osób ma w domu takie cenne przedmioty i nawet nie wie, że może je sprzedać za duże pieniądze. Kolekcjonerzy trzymają wyjątkowe egzemplarze dla samej przyjemności ich posiadania. Jeśli jednak nie należysz do tego grona pasjonatów, a masz monety lub banknoty, które chciałbyś sprzedać, to masz właśnie taką okazję. Chętnie odkupimy od Ciebie numizmaty – u nas dostaniesz za nie znacznie więcej niż w jakimkolwiek lombardzie. Zapraszamy do kontaktu osoby z Nowego Miasta Lubawskiego i okolic!

Skup i wycena monet Nowe Miasto Lubawskie

Stare monety często trafiają do ludzi przypadkowo. Można je znaleźć w piwnicy, otrzymać w spadku, natknąć się na nie podczas przeprowadzki czy sprzątania mieszkania po babci… Ciężko jednak określić ich faktyczną wartość, nie znając się na numizmatyce. Dlatego warto skonsultować to z osobą, która ma wgląd w aktualne trendy na rynku numizmatycznym i potrafi zweryfikować autentyczność monet.

Wycena monet pozwala sprawdzić, czy można się na nich wzbogacić. Jeśli chcesz wykonać wycenę monet w Nowym Mieście Lubawskim lub okolicach, możesz skorzystać z naszej oferty. Prowadzimy także skup monet, więc możesz od razu spieniężyć swoją kolekcję.

Wykonujemy wycenę monet i banknotów oraz skupujemy najciekawsze numizmaty w atrakcyjnej cenie. Sprawdź, ile jest warta Twoja kolekcja!

Skup i wycena banknotów Nowe Miasto Lubawskie

Banknoty znacznie trudniej jest utrzymać w dobrym stanie niż monety. Są wykonane ze znacznie mniej trwałego surowca, więc o wiele rzadziej da się trafić na dobrze zachowany, autentyczny banknot o wartości kolekcjonerskiej. Dlatego jeśli jesteś w posiadaniu takiego egzemplarza, tym bardziej warto, abyś to zweryfikował. Zachęcamy osoby z Nowego Miasta Lubawskiego do skorzystania z naszej darmowej wyceny banknotów. Jeśli faktycznie okaże się, że Twój egzemplarz jest wartościowy, możesz sprzedać go w skupie banknotów, który prowadzimy.

Jak działamy w Nowym Mieście Lubawskim?

k_1

Wyślij zdjęcia monet lub banknotów korzystając z formularza

k_2

W przeciągu 24h otrzymasz od nas wycenę

k_3

Spakuj monety i wyślij je do nas kurierem lub paczkomatem. Otrzymasz od nas etykietę przewozową i nie będziesz musiał płacić za przesyłkę

k_4

W przeciągu 24h od otrzymania przesyłki zweryfikujemy wysłane numizmaty i niezwłocznie wypłacimy pieniądze

k_5

Pieniądze otrzymasz od nas zaraz po zweryfikowaniu przesyłki. Zazwyczaj jeszcze tego samego dnia, gdy otrzymamy monety i banknoty (przelew natychmiastowy lub blik)

Wycena i skup numizmatów – na miejscu i na odległość

Nasz punkt wyceny i skupu monet i banknotów działa stacjonarnie, mobilnie i przez internet.

  1. Stacjonarnie – odwiedź nas w naszej siedzibie w Olsztynie przy ul. Wyszyńskiego 5B (wcześniej zadzwoń, aby umówić termin wizyty). Weź ze sobą swoje monety i banknoty. Sprawdzimy je na miejscu – zmierzymy, zważymy, ocenimy stan techniczny. Powiemy Ci, ile są warte i zaproponujemy cenę skupu (bez zobowiązań). Na miejscu płacimy od razu gotówką – pieniądze dostajesz od ręki.
  2. Mobilnie – dojeżdżamy do klienta na terenie Olsztyna oraz w najbliższych okolicach. Zadzwoń do nas i powiedz, co masz w swojej kolekcji lub wyślij nam zdjęcia. Umówimy się na dogodny dla obu stron termin spotkania. Po wykonaniu wyceny możemy od razu odkupić od Ciebie wybrane egzemplarze monet i banknotów, jeśli będziesz zainteresowany transakcją.
  3. Przez internet – wyceniamy monety i banknoty na podstawie przesłanych do nas zdjęć (e-mail, WhatsApp lub formularz wyceny na stronie). Oczywiście zakupu dokonujemy dopiero po weryfikacji na żywo, więc będziesz musiał przesłać nam egzemplarze, które zdecydujesz się sprzedać. To odbywa się jednak na nasz koszt (opłacamy przesyłkę kurierem). Po otrzymaniu monet / banknotów zrobimy szybki przelew internetowy, dzięki czemu pieniądze od razu trafią na Twoje konto. Z tej opcji skorzystało wielu klientów w całej Polsce. Jeśli mieszkasz w większej odległości od Olsztyna, np. w Nowym Mieście Lubawskim, taki sposób przeprowadzenia transakcji z pewnością będzie dla Ciebie najwygodniejszy.

Gwarantujemy uczciwość, szybkie działanie (wycena w 24 godziny), natychmiastową wypłatę gotówki (lub przelew). O wysokiej jakości usług świadczą opinie naszych dotychczasowych klientów. Zapraszamy do kontaktu!

e-mail: kontakt@wiedza-o-monetach.pl

tel./WhatsApp: 501 876 759