Zasięg działania

Skup i wycena monet i banknotów Mikołajki

Monety i banknoty kolekcjonerskie to dla niektórych osób pasja, a dla innych sposób na wzbogacenie się. Jeśli posiadasz stare lub okolicznościowe monety bądź banknoty, a nie jesteś kolekcjonerem, to z pewnością dużo bardziej przypadnie Ci do gustu ta druga opcja. Możesz wycenić i sprzedać swoje egzemplarze w atrakcyjnej cenie. Nie rób tego jednak w lombardzie – tam otrzymasz kwotę, która nie uwzględnia wartości kolekcjonerskiej, a jedynie cenę kruszcu. Skontaktuj się z nami. Wycenimy Twoje monety i banknoty na podstawie trendów na rynku numizmatycznym i odkupimy najciekawsze egzemplarze w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu osoby z Mikołajek i okolic.

Skup i wycena monet Mikołajki

Na rynku numizmatycznym największym zainteresowaniem cieszą się:

 • stare monety – polskie i zagraniczne, najlepiej zachowane w stanie menniczym, ale nie tylko;
 • monety okolicznościowe z całego świata, również polskie (np. okolicznościowe 2-złotówki),
 • monety bulionowe – srebrne i złote,
 • monety z destruktem menniczym (np. zdwojony rysunek, wprasowane ciało obce, hybryda),

oraz inne monety, medale, monety pamiątkowe itd.

Najwięcej warte są numizmaty rzadkie i utrzymane w dobrym stanie. Przed transakcją trzeba sprawdzić ich autentyczność oraz rzeczywistą zawartość kruszcu, a by mieć pewność, że to pełnowartościowe monety, a nie falsyfikaty. Tym właśnie zajmujemy się w naszym punkcie wyceny i skupu monet. Chcesz wiedzieć, ile są warte Twoje egzemplarze? Skontaktuj się z nami – wykonamy wycenę nawet na odległość. Będąc w Mikołajkach, możesz po prostu wysłać nam zdjęcia monet, a my w ciągu 24 godzin odpowiemy Ci ile są warte oraz którymi egzemplarzami jesteśmy zainteresowani i jaką cenę skupu proponujemy.

Nasza wycena jest niezobowiązująca i całkowicie darmowa. Jeśli decydujesz się sprzedać nam swoje monety, transakcja może się odbyć na odległość. Wyślesz nam paczkę z Mikołajek (na nasz koszt) i otrzymasz przelew bankowy. Wszystko bezproblemowo, sprawnie i uczciwie.

Skup i wycena banknotów Mikołajki

Wyceniamy i skupujemy również banknoty: historyczne, kolekcjonerskie, próbne (nie wprowadzone do obiegu), zastępcze, z błędami drukarskimi lub unikalnymi numerami seryjnymi (np. cyfry malejące/rosnące). Im lepiej zachowany banknot, tym większa szansa, że można za niego otrzymać wysoką cenę.

Podobnie jak w przypadku monety, wystarczą nam zdjęcia banknotów, aby wstępnie je wycenić i zaproponować skup. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy Twoje banknoty można korzystnie sprzedać, skontaktuj się z nami. Zapraszamy klientów z Mikołajek do kontaktu mailowego lub przez WhatsApp, a wszystkich, którzy mają blisko – do umówienia terminu spotkania i osobistej wizyty w naszej siedzibie w Olsztynie przy ul. Wyszyńskiego 5B.

Jak działamy w Mikołajkach?

k_1

Wyślij zdjęcia monet lub banknotów korzystając z formularza

k_2

W przeciągu 24h otrzymasz od nas wycenę

k_3

Spakuj monety i wyślij je do nas kurierem lub paczkomatem. Otrzymasz od nas etykietę przewozową i nie będziesz musiał płacić za przesyłkę

k_4

W przeciągu 24h od otrzymania przesyłki zweryfikujemy wysłane numizmaty i niezwłocznie wypłacimy pieniądze

k_5

Pieniądze otrzymasz od nas zaraz po zweryfikowaniu przesyłki. Zazwyczaj jeszcze tego samego dnia, gdy otrzymamy monety i banknoty (przelew natychmiastowy lub blik)

Darmowa i niezobowiązująca wycena monet i banknotów. Sprawdź, ile jest warta Twoja kolekcja!

Wyślij zdjęcia monet i banknotów

Chcesz wycenić monety lub banknoty na odległość? Robiąc zdjęcia, pamiętaj żeby:

 • były wyraźne (duża rozdzielczość, odpowiednia ostrość i jasność),
 • pokazywały całe monety i banknoty, koniecznie z dwóch stron,
 • nie odbijały światła i nie zakłamywały kolorystyki (zadbaj o dobre, naturalne oświetlenie).

Jeśli masz wiele monet do wyceny, nie musisz robić im oddzielnych zdjęć. Możesz umieścić jednej jednej fotografii jeśli tylko będzie zrobiona w dużej rozdzielczości, która umożliwi powiększenie i obejrzenie detali.

Skontaktuj się z nami:

 • przez naszą stronę: wiedza-o-monetach.pl/formularz-wyceny/
 • WhatsApp: 501 876 759
 • e-mailem: kontakt@wiedza-o-monetach.pl
 • telefonicznie, aby dopytać o szczegóły lub umówić termin spotkania w Olsztynie: 501 876 759

Zapraszamy!