Zasięg działania

Wycena i skup starych monet i banknotów Olsztynek

Kiedy wycenia się monety i banknoty, nie można patrzeć wyłącznie na ich wartość nominalną czy na cenę kruszcu. O tym, ile naprawdę wart jest dany egzemplarz, w największym stopniu decyduje jego wartość kolekcjonerska, czyli to, jak duże jest zainteresowanie kupnem ze strony kolekcjonerów czy fanów numizmatyki.

Być może masz w swojej kolekcji egzemplarze warte nawet kilkaset lub kilka tysięcy złotych… Nie dowiesz się tego, jeśli nie skorzystasz z fachowej wyceny monet i banknotów. Nie wiesz, gdzie zgłosić się z tym w Olsztynku? Chętnie pomożemy! Możesz wysłać nam zdjęcia swoich monet i banknotów, a my określimy wstępnie ich wartość. Jeśli będziesz zainteresowany ich odsprzedaniem, zaproponujemy Ci atrakcyjną cenę skupu – z pewnością wyższą i bardziej uczciwą niż np. w lombardzie.

Skup i wycena monet Olsztynek

Na podstawie przesłanych zdjęć wykonamy wycenę monet, opierając się na naszej wiedzy o monetach oraz na aktualnych trendach kolekcjonerskich. Jeśli masz w domu:

 • stare polskie monety obiegowe,
 • polskie monety okolicznościowe i kolekcjonerskie,
 • monety zagraniczne obiegowe z różnych okresów,
 • zagraniczne monety kolekcjonerskie,
 • srebrne monety uncjowe

skontaktuj się z nami i przekonaj się, ile są warte i czy opłaca Ci się je sprzedać. Skup monet to dobry sposób na to, żeby dokonać transakcji szybko, sprawnie i uczciwie. W Olsztynku możesz sprzedać monety, nie wychodząc nawet z domu… Jak? O tym za chwilę…

Jak działamy w Olsztynku?

k_1

Wyślij zdjęcia monet lub banknotów korzystając z formularza

k_2

W przeciągu 24h otrzymasz od nas wycenę

k_3

Spakuj monety i wyślij je do nas kurierem lub paczkomatem. Otrzymasz od nas etykietę przewozową i nie będziesz musiał płacić za przesyłkę

k_4

W przeciągu 24h od otrzymania przesyłki zweryfikujemy wysłane numizmaty i niezwłocznie wypłacimy pieniądze

k_5

Pieniądze otrzymasz od nas zaraz po zweryfikowaniu przesyłki. Zazwyczaj jeszcze tego samego dnia, gdy otrzymamy monety i banknoty (przelew natychmiastowy lub blik)

Jeśli jesteś posiadaczem banknotów kolekcjonerskich, możesz poddać je darmowej wycenie w Olsztynie. Wycena banknotów pozwoli Ci oszacować wartość Twojego egzemplarza na rynku kolekcjonerskim. Możemy również zaoferować skup banknotów w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu!

Skup i wycena banknotów Olsztynek

… bo najpierw jeszcze kilka słów o wycenie banknotów, którą oferujemy wszystkim zainteresowanym osobom z Olsztynka. Banknoty, zwłaszcza te dobrze zachowane, mogą się okazać prawdziwym, bardzo cennym skarbem. Być może masz w swojej kolekcji:

 • historyczne banknoty obiegowe i okolicznościowe,
 • banknoty kolekcjonerskie,
 • stare banknoty polskie i zagraniczne,
 • banknoty o wyjątkowych numerach seryjnych,
 • banknoty próbne

lub inne banknoty, co do których intuicja podpowiada Ci, że mogą być coś warte. Jeśli tak, to pomożemy Ci rozwiać wszystkie wątpliwości. Wystarczy kilka zdjęć (im wyższa jakość tym lepiej, koniecznie muszą być na nich numery seryjne, a banknot powinien być pokazany z dwóch stron). Wyślij je nam mailem lub za pomocą formularza na naszej stronie.

Skup i wycena monet i banknotów – bez wychodzenia w domu!

Nasza siedziba znajduje się w Olsztynie przy ul. Wyszyńskiego 5B. Czy jeśli mieszkasz w Olsztynku, to znaczy, że nie możesz skorzystać naszej usługi DARMOWEJ wyceny monet? Na szczęście nie, ponieważ wykonujemy ją przez internet!

Jak to działa:

 1. Wyślij nam zdjęcia swoich banknotów i monet. Nie czyść ich, nie poleruj, nie poprawiaj. Zadbaj za to o dobre oświetlenie i o to, aby zdjęcia pokazywały jak najwięcej detali.
 2. Daj nam 24 godziny. W tym czasie za darmo wycenimy Twoje egzemplarze i poinformujemy Cię, ile są warte.
 3. Możemy zaproponować Ci cenę skupu. Nie będziesz musiał szukać kupca na własną rękę. A jeśli zgodzisz się na naszą propozycję…
 4. … wyślemy do Ciebie kuriera, który bezpłatnie odbierze od Ciebie monety i banknoty do skupu.
 5. Na miejscu zweryfikujemy autentyczność Twoich egzemplarzy i od razu zrobimy przelew na Twoje konto bankowe w kwocie, którą wcześniej uzgodniliśmy.

 

Co Ty na to?

Skorzystaj w Olsztynku ze skupu i wyceny monet i banknotów na odległość. Zapraszamy do kontaktu:

telefonicznego: 501 876 759

mailowego: kontakt@wiedza-o-monetach.pl

Możesz też odwiedzić naszą siedzibę (po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania): Olsztyn, ul. Wyszyńskiego 5B

Zapraszamy!