Zasięg działania

Wycena i skup starych monet i banknotów Dobre Miasto

Stare monety i banknoty mogą być naprawdę wiele warte. Być może odziedziczyłeś po kimś kolekcję, wygrzebałeś stare monety gdzieś na strychu lub znalazłeś zapomniany banknot w jakiejś starej książce? Może się okazać, że te przedmioty są bardzo cenne dla kolekcjonerów. Warto więc skorzystać z darmowej wyceny monet i banknotów, którą mieszkańcom Dobrego Miasta możemy zaproponować całkowicie zdalnie. Na podstawie przesłanych zdjęć ocenimy, ile warte są Twoje skarby. Jeśli będziesz zainteresowany ich sprzedażą, zaproponujemy Ci cenę skupu. To jak, zaczynamy?

Skup i wycena monet Dobre Miasto

Wycena monet wymaga dużej wiedzy, zarówno katalogowej, jak i związanej z rynkiem kolekcjonerskim. Spojrzymy na Twoje monety prawdziwie fachowym okiem – wystarczy, że prześlesz nam ich zdjęcia (z dwóch stron, najlepiej w wysokiej rozdzielczości). Możesz to zrobić mailem lub na WhatsApp. Możesz też odwiedzić nas osobiście w naszej siedzibie, jednak podejrzewamy, że mieszkając w Dobrym Mieście, nie do końca jest Ci do nas po drodze. Dlatego umożliwiamy wycenę on-line, a nawet skup monet na odległość!

Jakie monety nas interesują? Wbrew pozorom nie tylko stare monety mogą mieć dużą wartość. Nawet współcześnie wydawane numizmaty, jeśli miały mały nakład lub są trudno dostępne, mogą się okazać bardzo cenne dla kolekcjonerów. Dlatego jesteśmy zainteresowani monetami: polskimi i zagranicznymi, współczesnymi i historycznymi, obiegowymi i okolicznościowymi/kolekcjonerskimi. Z pewnością zaoferujemy Ci także atrakcyjną cenę skupu monet uncjowych srebrnych (wyższą i bardziej uczciwą niż otrzymałbyś w jakimkolwiek lombardzie czy to w Dobrym Mieście, czy w innej miejscowości).

Jak działamy w Dobrym Mieście?

k_1

Wyślij zdjęcia monet lub banknotów korzystając z formularza

k_2

W przeciągu 24h otrzymasz od nas wycenę

k_3

Spakuj monety i wyślij je do nas kurierem lub paczkomatem. Otrzymasz od nas etykietę przewozową i nie będziesz musiał płacić za przesyłkę

k_4

W przeciągu 24h od otrzymania przesyłki zweryfikujemy wysłane numizmaty i niezwłocznie wypłacimy pieniądze

k_5

Pieniądze otrzymasz od nas zaraz po zweryfikowaniu przesyłki. Zazwyczaj jeszcze tego samego dnia, gdy otrzymamy monety i banknoty (przelew natychmiastowy lub blik)

Jeśli jesteś posiadaczem banknotów kolekcjonerskich, możesz poddać je darmowej wycenie w Olsztynie. Wycena banknotów pozwoli Ci oszacować wartość Twojego egzemplarza na rynku kolekcjonerskim. Możemy również zaoferować skup banknotów w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu!

Skup i wycena banknotów Dobre Miasto

Jeśli chodzi o banknoty, chętnie skupujemy zarówno banknoty historyczne, jak i współczesne okolicznościowe. Szczególnie cenne mogą się okazać banknoty trudno dostępne, banknoty o niskich nakładach i banknoty próbne. Co ciekawe, nawet zupełnie normalny banknot obiegowy, który ma interesujący numer seryjny, także może być sprzedany za niemałą sumę, niezależnie od jego nominału.

Mieszkając w Dobrym Mieście, możesz z naszych usług skorzystać na odległość. Wystarczą trzy proste kroki:

  1. Wyślij nam zdjęcia. Sfotografuj swoje monety lub banknoty z dwóch stron i w dobrym oświetleniu. Zadbaj o to, żeby było widać detale, numery seryjne i wszystkie ewentualne uszkodzenia. Zdjęcia możesz wysłać mailem, WhatsApp-em albo poprzez formularz na naszej stronie internetowej. Nie staraj się czyścić monet, prasować banknotów ani w żaden sposób ich „poprawiać”, bo w ten sposób możesz obniżyć ich wartość!
  2. Wycena monet i banknotów on-line w ciągu 24 godzin. Na podstawie przesłanych zdjęć ocenimy wartość Twoich egzemplarzy. Jeśli będziemy zainteresowani ich kupnem, zaproponujemy Ci cenę skupu.
  3. Wysyłka banknotów i monet kurierem. Na punkcie 2. nasza współpraca może się zakończyć, bo nasza wycena jest darmowa i niezobowiązująca. Jeśli jednak zdecydujesz się sprzedać nam swoje skarby, przyślemy do Ciebie kuriera, który je odbierze (za to także nie płacisz). Po weryfikacji banknotów i monet na miejscu i potwierdzeniu ich wartości, zrobimy Ci od razu przelew bankowy w umówionej wcześniej kwocie.

 

Jak widzisz, nie musisz nawet wychodzić z domu ani opuszczać Dobrego Miasta, aby skorzystać z wyceny i skupu monet. Zapraszamy do kontaktu:

e-mail: kontakt@wiedza-o-monetach.pl

telefon/WhatsApp: 501 876 759

Siedziba firmy: Olsztyn, ul. Wyszyńskiego 5B (wizyty po wcześniejszym umówieniu telefonicznym).

Zapraszamy!