Zasięg działania

Wycena i skup starych monet i banknotów Szczytno

Zarówno wycenę, jak i skup monet czy banknotów można zrealizować całkowicie zdalnie, bez wychodzenia z domu. To nie tylko duża wygoda, ale także oszczędność czasu oraz pieniędzy przeznaczonych na dojazd. Jeśli mieszkasz w Szczytnie, skup i wycenę banknotów zorganizujemy w taki sposób, abyś nie musiał odwiedzać nas osobiście w naszej siedzibie w Olsztynie. Poniżej opisane są wszystkie szczegóły.

Skup i wycena monet Szczytno

Jeśli posiadasz monety, które mogą być coś warte, zdecydowanie powinieneś pozwolić, aby rzucili na nie okiem fachowcy Może się okazać, że są warte znacznie więcej niż przewidujesz. Kto wie, może jesteś bogaczem i po prostu jeszcze o tym nie wiesz?

Darmowa wycena monet pozwoli Ci oszacować wartość egzemplarzy, które posiadasz. Nie musisz jednak odwiedzać nas osobiście, aby pokazać nam swoje monety. Możesz zrobić to, nie ruszając się ze Szczytna!

 1. Wyślij nam zdjęcia swoich monet mailowo, za pośrednictwem naszej strony internetowej lub za pomocą aplikacji WhatsApp.
 2. Pamiętaj, żeby zdjęcia były wyraźne (wysoka rozdzielczość, duże zbliżenie na detale, odpowiednie oświetlenie) oraz przedstawiały obie strony monet. Przed zrobieniem zdjęcia nie poleruj monet, nie czyść ich, nie myj ani nie poprawiaj ich stanu w żaden inny sposób. Może to spowodować uszkodzenia i zmniejszyć ich ostateczną wartość.
 3. Wycenę swoich monet otrzymasz w przeciągu 24 godzin, całkowicie za darmo.
 4. Za najbardziej interesujące egzemplarze monet przedstawimy proponowaną cenę skupu. Jest ona niezobowiązująca – nie musisz się zgadzać na transakcję.
 5. Jeśli zdecydujesz się odsprzedać nam swoje monety, wyślemy do Ciebie kuriera – również za darmo! Kurier odbierze paczkę i dostarczy ją do naszej siedziby.
 6. Po weryfikacji monet i potwierdzeniu ich wartości zrobimy Ci przelew na konto bankowe. Otrzymasz umówioną wcześniej kwotę.

Jak działamy w Szczytnie?

k_1

Wyślij zdjęcia monet lub banknotów korzystając z formularza

k_2

W przeciągu 24h otrzymasz od nas wycenę

k_3

Spakuj monety i wyślij je do nas kurierem lub paczkomatem. Otrzymasz od nas etykietę przewozową i nie będziesz musiał płacić za przesyłkę

k_4

W przeciągu 24h od otrzymania przesyłki zweryfikujemy wysłane numizmaty i niezwłocznie wypłacimy pieniądze

k_5

Pieniądze otrzymasz od nas zaraz po zweryfikowaniu przesyłki. Zazwyczaj jeszcze tego samego dnia, gdy otrzymamy monety i banknoty (przelew natychmiastowy lub blik)

Jeśli jesteś posiadaczem banknotów kolekcjonerskich, możesz poddać je darmowej wycenie w Olsztynie. Wycena banknotów pozwoli Ci oszacować wartość Twojego egzemplarza na rynku kolekcjonerskim. Możemy również zaoferować skup banknotów w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu!

Skup i wycena banknotów Szczytno

W ten sam sposób postępujemy w przypadku wyceny i skupu banknotów. Droga jest taka sama. Pamiętaj, aby robiąc zdjęcia banknotów, pokazać ich obie strony, starać się zawrzeć wszystkie szczegóły i uchwycić numery seryjne.

Jakie monety i banknoty skupujemy od osób ze Szczytna? Z pewnością będziemy zainteresowani, jeśli masz w swojej kolekcji:

 • stare polskie banknoty i monety,
 • zagraniczne banknoty i monety z różnych okresów,
 • banknoty i monety okolicznościowe i kolekcjonerskie,
 • srebrne monety uncjowe,
 • banknoty próbne.

 

Im bardziej unikatowe egzemplarze i lepszy stan techniczny, tym większa szansa, że masz w domu bardzo cenny skarb! Ocenimy to na podstawie wysłanych nam zdjęć. Następnie, po potwierdzeniu autentyczności egzemplarzy, odkupimy je od Ciebie za uczciwą cenę. Z pewnością nie dostaniesz za swoje monety ani banknoty satysfakcjonującej kwoty w lombardzie – ani w Szczytnie, ani nigdzie indziej. W takich miejscach ceny są zaniżane, a wartość monet czy banknotów jest określana na podstawie niewłaściwych kryteriów (np. ceny kruszcu). My spojrzymy na Twoje egzemplarze fachowo i na podstawie naszej wiedzy określimy, ile faktycznie mogą być warte na rynku kolekcjonerskim.

Skontaktuj się z nami!

Wyślij nam zdjęcia swoich monet i banknotów do darmowej wyceny w 24 godziny:

e-mail: kontakt@wiedza-o-monetach.pl

WhatsApp: 501 876 759

Lub zadzwoń do nas, aby zapytać o szczegóły lub umówić spotkanie w naszej siedzibie: tel. 501 876 759, adres skupu: ul. Wyszyńskiego 5B, Olsztyn. Możesz dzwonić 7 dni w tygodniu!

Zapraszamy do współpracy osoby ze Szczytna i okolic!