Zasięg działania

Wycena i skup starych monet i banknotów Morąg

Monety i banknoty mogą mieć bardzo dużą wartość, znacznie przewyższającą ich wartość nominalną. Stary banknot 10-złotowy zachowany w dobrym stanie może być wart np. 150, 300, a  nawet 3000 zł. Jedynym sposobem, aby przekonać się, czy Twoje egzemplarze banknotów lub monet mogą uczynić Cię bogaczem, jest wykonanie fachowej wyceny i sprzedanie ich po uczciwej, cenie. Szukasz takiej możliwości w Morągu? Skup i wycena monet może się odbyć na odległość – zapraszamy serdecznie do kontaktu! Szczegóły przedstawiamy poniżej.

Skup i wycena monet Morąg

Stare, z pozoru niewiele warte monety mogą mieć bardzo dużą wartość. Jeśli są to egzemplarze unikatowe, wyjątkowo dobrze zachowane lub poszukiwane na rynku kolekcjonerskim, możesz je sprzedać za niemałe pieniądze. Pomożemy Ci w tym! Pokaż nam swoje monety, a my ocenimy ich wartość na podstawie naszej wiedzy numizmatycznej i znajomości rynku kolekcjonerskiego. Nasze usługi oferujemy w Morągu, a także w okolicznych miejscowościach.

Monety, które mogą się okazać bardzo cenne, to między innymi:

 • stare monety polskie,
 • stare monety zagraniczne,
 • monety okolicznościowe,
 • monety współczesne,
 • monety historyczne,
 • tematyczne kolekcje monet – polskie i zagraniczne,
 • srebrne monety uncjowe.

 

Zarówno wycena, jak i skup monet może się odbyć na odległość. Jesteś z Morąga? Skorzystaj z naszych usług on-line!

Jak działamy w Morągu?

k_1

Wyślij zdjęcia monet lub banknotów korzystając z formularza

k_2

W przeciągu 24h otrzymasz od nas wycenę

k_3

Spakuj monety i wyślij je do nas kurierem lub paczkomatem. Otrzymasz od nas etykietę przewozową i nie będziesz musiał płacić za przesyłkę

k_4

W przeciągu 24h od otrzymania przesyłki zweryfikujemy wysłane numizmaty i niezwłocznie wypłacimy pieniądze

k_5

Pieniądze otrzymasz od nas zaraz po zweryfikowaniu przesyłki. Zazwyczaj jeszcze tego samego dnia, gdy otrzymamy monety i banknoty (przelew natychmiastowy lub blik)

Jeśli jesteś posiadaczem banknotów kolekcjonerskich, możesz poddać je darmowej wycenie w Olsztynie. Wycena banknotów pozwoli Ci oszacować wartość Twojego egzemplarza na rynku kolekcjonerskim. Możemy również zaoferować skup banknotów w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu!

Skup i wycena banknotów Morąg

Najcenniejsze banknoty to egzemplarze unikatowe, banknoty bardzo stare, ale zachowane w dobrym stanie technicznym, banknoty trudno dostępne, banknoty o wyjątkowych numerach seryjnych. Może się okazać, że masz w domu prawdziwy skarb, nawet o tym nie wiedząc. Wycena monet wykonana przez fachowców to jedyny sposób, aby to sprawdzić. Jeśli okaże się, że Twoje banknoty są wartościowe, zaoferujemy Ci cenę skupu.

Jeśli masz w domu:

 • polskie banknoty historyczne,
 • polskie banknoty kolekcjonerskie z różnych okresów,
 • zagraniczne banknoty historyczne, okolicznościowe, kolekcjonerskie,
 • banknoty testowe Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych

lub inne banknoty, których wartości nie znasz, skontaktuj się z nami. W Morągu nasza usługa dostępna jest zdalnie – wysyłasz nam zdjęcia swoich egzemplarzy, a my wykonujemy darmową wycenę w przeciągu 24 godzin. Możemy też zaoferować skup najciekawszych naszym zdaniem egzemplarzy, ale jest to zupełnie niezobowiązujące.

Wycena banknotów i monet – zapraszamy do kontaktu! Morąg i okolice

Mieszkasz w Morągu? Od naszej siedziby w Olsztynie dzieli Cię godzina drogi, jednak nie musisz jej pokonywać. Wszystko możemy zrobić zdalnie.

 1. Szybka wycena monet i banknotów przez internet. Wysyłasz nam zdjęcia na maila (pamiętaj o dobrej jakości zdjęć i pokazaniu banknotów i monet z dwóch stron). W ciągu 24 godzin odpowiadamy Ci mailowo z wyceną i ewentualną propozycją skupu.
 2. Wysyłka monet i banknotów kurierem. Na nasz koszt! Jeśli zdecydujesz się odsprzedać swoje egzemplarze, wyślij je do nas (za darmo) kurierem. Po weryfikacji ich autentyczności otrzymasz przelew na konto i transakcja zostanie zfinalizowana.

 

Zapraszamy do współpracy osoby z Morąga i okolic. Masz pytania? Dzwoń lub pisz!

E-mail: kontakt@wiedza-o-monetach.pl

Tel.: 501 876 759

Możesz nas odwiedzić osobiście w naszej siedzibie (zadzwoń wcześniej, aby umówić wizytę) – Olsztyn, ul. Wyszyńskiego 5B.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza kontaktowego na naszej stronie, za pomocą którego możesz od razu wysłać nam zdjęcia banknotów i monet do wyceny.