Zasięg działania

Skup i wycena monet i banknotów Orneta

Jeśli szukasz w okolicach Ornety skupu monet i banknotów, w którym dostaniesz uczciwą cenę za swoje egzemplarze, skorzystaj z naszych usług. Wykonujemy darmową wycenę banknotów i monet na podstawie wysłanych do nas zdjęć, a następnie skupujemy najciekawsze egzemplarze. Wszystko to w pełni zdalnie – nie musisz nawet wychodzić z domu, a dokonać transakcji. Zapraszamy do kontaktu!

Skup i wycena monet Orneta

Jakie monety skupujemy? Interesują nas przede wszystkim:

 • monety historyczne – zarówno polskie (lub wydawane na terenach polskich), jak i zagraniczne (w szczególności monety z Rosji, Niemiec, USA, ale nie tylko),
 • monety kolekcjonerskie z różnych okresów, także współczesne,
 • monety okolicznościowe (np. 2-złotówki, 5-złotówki) i kolekcje okolicznościowe,
 • srebrne monety uncjowe,

oraz wszystkie inne unikatowe lub trudno dostępne monety, które mają wartość kolekcjonerską lub są wykonane z drogich metali (srebro, złoto, pallad).

Masz w domu takie egzemplarze? Nie wiesz, czy są coś warte? Możesz wysłać nam ich zdjęcia, a my ocenimy ich wartość i zaoferujemy cenę skupu. U nas dostaniesz za nie więcej niż w lombardzie, gdzie zwykle patrzy się tylko na nominał lub cenę kruszcu.

Jeśli mieszkasz w Ornecie, nie musisz do nas przyjeżdżać osobiście. Zarówno z wyceny, jak i skupu monet możesz skorzystać na odległość.

Jak działamy w Ornecie?

k_1

Wyślij zdjęcia monet lub banknotów korzystając z formularza

k_2

W przeciągu 24h otrzymasz od nas wycenę

k_3

Spakuj monety i wyślij je do nas kurierem lub paczkomatem. Otrzymasz od nas etykietę przewozową i nie będziesz musiał płacić za przesyłkę

k_4

W przeciągu 24h od otrzymania przesyłki zweryfikujemy wysłane numizmaty i niezwłocznie wypłacimy pieniądze

k_5

Pieniądze otrzymasz od nas zaraz po zweryfikowaniu przesyłki. Zazwyczaj jeszcze tego samego dnia, gdy otrzymamy monety i banknoty (przelew natychmiastowy lub blik)

Jeśli jesteś posiadaczem banknotów kolekcjonerskich, możesz poddać je darmowej wycenie w Olsztynie. Wycena banknotów pozwoli Ci oszacować wartość Twojego egzemplarza na rynku kolekcjonerskim. Możemy również zaoferować skup banknotów w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu!

Skup i wycena banknotów Orneta

Jesteśmy zainteresowani również skupem cennych banknotów. Im lepszy ich stan zachowania, tym większa szansa, że będą dużo warte dla kolekcjonerów. Jakich banknotów szukamy? Najbardziej interesują nas:

 • banknoty z okresu II RP
 • banknoty z okresu PRL,
 • polskie banknoty kolekcjonerskie,
 • banknoty niemieckich władz okupacyjnych,
 • banknoty testowe PWPW,
 • banknoty zagraniczne – obiegowe, kolekcjonerskie i testowe.

 

Być może masz gdzieś w domu, na strychu, w piwnicy pojedyncze egzemplarze, albo nawet całe kolekcje banknotów? Nie wiesz, czy są wartościowe, czy można je korzystnie sprzedać? My to ocenimy i udzielimy Ci wszystkich informacji.

Wycena i skup monet i banknotów na odległość

Jak skorzystać z naszych usług na odległość? Wycena i skup monet i banknotów w Ornecie odbywa się w trzech prostych krokach:

 1. Prześlij zdjęcia.
  Wyślij nam zdjęcia banknotów i monet za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie, e-maila lub przy użyciu aplikacji WhatsApp. Pamiętaj o tym, aby zdjęcia: były w wysokiej rozdzielczości, pokazywały wszystkie detale, ukazywały egzemplarze z dwóch stron, były zrobione w dobrym oświetleniu. Nie czyść monet ani banknotów, aby nie ryzykować ich uszkodzenia (co przełożyłoby się na obniżenie ich wartości).
 2. Otrzymaj wycenę i propozycję skupu.
  W ciągu 24 godzin za darmo wykonamy wycenę monet i banknotów. Jeśli będziemy zainteresowani skupem, niezobowiązująco przedstawimy Ci ofertę (możesz się na nią zgodzić lub nie).
 3. Przekaż monety i banknoty kurierowi.
  W przypadku, gdy będziesz zainteresowany odsprzedaniem nam swoich monet lub banknotów, wyślemy do Ciebie kuriera, który odbierze je od Ciebie za darmo w Ornecie. W naszej siedzibie potwierdzimy ich autentyczność i zrobimy Ci przelew bankowy.

Cała transakcja, od momenty wysłania zdjęć do otrzymania gotówki, może się odbyć w zaledwie 2-3 dni. Sprawdź, czy wśród Twoich monet i banknotów są egzemplarze, dzięki którym już lada dzień możesz stać się bogaty!

 

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych darmową wyceną oraz skupem monet i banknotów.

Telefon/WhatsApp: 501 876 759

E-mail: kontakt@wiedza-o-monetach.pl

Skup znajduje się w Olsztynie przy ul. Wyszyńskiego 5B. Jeśli chcesz odwiedzić nas osobiście, zadzwoń wcześniej i umów wizytę. Zapraszamy!