Zasięg działania

Skup i wycena monet i banknotów Bartoszyce

Ile warte są Twoje monety i banknoty? Możesz to łatwo sprawdzić. Przyjdź do nas ze swoją kolekcją lub wyślij nam zdjęcia, a my wycenimy numizmaty i zaproponujemy skup w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy mieszkańców Bartoszyc i okolic do skorzystania z naszych usług.

Skup i wycena monet Bartoszyce

Dlaczego warto wycenić u nas monety? Przede wszystkim dlatego, że dysponujemy szeroką wiedzą w zakresie numizmatyki. Potrafimy bezbłędnie zweryfikować autentyczność i dokładnie określić wartość monet. Bierzemy pod uwagę nie tylko stan zachowania monet, ale także aktualną sytuację na rynku kolekcjonerskim.

Czy wykonana przez nas wycena monet do czegoś zobowiązuje? Absolutnie nie. Prowadzimy skup monet i możemy oczywiście zaproponować odkupienie interesujących egzemplarzy z Twojej kolekcji. Zawsze jesteśmy zainteresowani skupem monet złotych oraz ciekawych monet historycznych. Nie musisz jednak ich sprzedawać – wyceny są niezobowiązujące i całkowicie darmowe. Dla Twojej wygody umożliwiamy wycenę monet na odległość na podstawie wysłanych nam zdjęć. Jeśli mieszkasz w Bartoszycach lub innej oddalonej od Olsztyna miejscowości, możesz skorzystać z tej opcji.

Skup i wycena banknotów Bartoszyce

 

Interesuje Cię wycena i skup banknotów? Banknoty historyczne w dobrym stanie technicznym mogą być warte bardzo dużo. Pokaż nam, co masz w swojej kolekcji, a my sprawdzimy, ile są warte poszczególne egzemplarze i czy możesz na nich zarobić.

 

Wycena i skup monet i banknotów – na odległość, szybko i uczciwie

 

Dla mieszkańców miejscowości oddalonych on naszej siedziby, np. Bartoszyc, uruchomiliśmy usługę wyceny i skupu banknotów na odległość. Jak się to odbywa?

 

  1. Wysyłasz do nas zdjęcia swoich numizmatów. (Jak powinny wyglądać zdjęcia? O tym piszemy niżej.)
  2. Wyceniamy monety/banknoty i proponujemy cenę skupu. Odpowiadamy w przeciągu kilku godzin, maksymalnie 24h od otrzymania wiadomości.
  3. Przesyłamy Ci etykietę kurierską, żebyś mógł wysłać do nas wybrane monety i banknoty do weryfikacji (na nasz koszt).
  4. Na miejscu sprawdzamy autentyczność i stan numizmatów.
  5. Wykonujemy szybki przelew na ustaloną kwotę. Już po chwili masz pieniądze na koncie.

Jak działamy w Bartoszycach?

k_1

Wyślij zdjęcia monet lub banknotów korzystając z formularza

k_2

W przeciągu 24h otrzymasz od nas wycenę

k_3

Spakuj monety i wyślij je do nas kurierem lub paczkomatem. Otrzymasz od nas etykietę przewozową i nie będziesz musiał płacić za przesyłkę

k_4

W przeciągu 24h od otrzymania przesyłki zweryfikujemy wysłane numizmaty i niezwłocznie wypłacimy pieniądze

k_5

Pieniądze otrzymasz od nas zaraz po zweryfikowaniu przesyłki. Zazwyczaj jeszcze tego samego dnia, gdy otrzymamy monety i banknoty (przelew natychmiastowy lub blik)

Jeśli jesteś posiadaczem banknotów kolekcjonerskich, możesz poddać je darmowej wycenie w Olsztynie. Wycena banknotów pozwoli Ci oszacować wartość Twojego egzemplarza na rynku kolekcjonerskim. Możemy również zaoferować skup banknotów w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu!

Jak wykonać zdjęcia monet i banknotów do wyceny?

Mieszkańcy Bartoszyc mogą liczyć na szybką wycenę przez internet, jednak żebyśmy mogli precyzyjnie określić wartość monet i banknotów, wysłane do nas zdjęcia muszą spełniać pewne warunki.

  • Zadbaj o ostrość oraz wysoką rozdzielczość zdjęć, żeby można było z bliska obejrzeć wszystkie detale.
  • Zrób zdjęcia w dobrym świetle, ale w taki sposób, by monety/banknoty go nie odbijały i żeby nie pojawiały się prześwietlenia.
  • Fotografuj monety i banknoty z dwóch stron.
  • Nie wysyłaj zdjęć uciętych ani edytowanych w programach graficznych.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

numer telefonu/WhatsApp: 501 876 759

e-mail: kontakt@wiedza-o-monetach.pl

adres siedziby: ul. Wyszyńskiego 5B, Olsztyn (prosimy o wcześniejsze umawianie spotkań)